Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
Keičiama konkursų organizavimo tvarka PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2013-02-18
 Visuomenei nuo 2013-02-15 iki 2013-03-08 pateiktas svarstyti Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo "Dėl Lietuvos respublikos Vyriausybės 2002m. birželio 24 d. nutarimo Nr.966 "Dėl konkursų į valstybės tarnautojo pareigas organizavimo tvarkos aprašo patvirtinimo" pakeitimo projektas.

Rengėjas, Valstybės valdymo departamenas, pateikdamas šį projektą, numato, kad taip padidės visuomenės pasitikėjimas atrankos sistema ir patrauklumas dalyvauti atrankoje į valstybės tarnybą. Aiškinamajame rašte teigiama, kad sukūrus dvipakopę, iš dalies centralizuotą valstybės tarnautojų atrankos sistemą ir įtvirtinus privalomą valstybės tarnautojui privalomų bendrųjų ir vadovavimo gebėjimų patikrinimą, bus užtikrintas didesnis atrankos į valstybės tarnautojo pareigas skaidrumas ir objektyvumas. Taip bus užkertamas kelias bičiulių ir giminaičių protegavimui (nepotizmui) bei politinių partijų narių protegavimui, taip pat kitoms korupcijos formoms.

Projekte numatoma, kad pretendentų į valstybės tarnautojo pareigas bendrieji gebėjimai centralizuotai būtų tikrinami Valstybės tarnybos departamente pretendentams sprendžiant bendrųjų gebėjimų testą, kurį sudarys klausimai bendriesiems mąstymo gebėjimams ir bendrosioms kompetencijoms patikrinti bei klausimai iš pagrindinių teisės aktų. Pretendentams, siekiantiems užimti vadovaujamąsias valstybės tarnautojo pareigas, Valstybės tarnybos departamente taip pat būtų vertinami vadovavimo gebėjimai. O įstaigose būtų pravedamas pokalbis, kurio metu bus vertinamas pretendentų tinkamumas eiti valstybės tarnautojo pareigas. Konkurso įstaigoje metu pretendentams gali būti pateikiama ir praktinė užduotis raštu ir (ar) žodžiu, bei turi būti užtikrintas pokalbio metu pateikiamų klausimų ir praktinės užduoties konfidencialumas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-02-18 )
Skaityti toliau...
 
Vykimo išlaidų kompensavimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2013-01-31
Nuo 2013 m. sausio 31 įsigaliojo nauja Lietuvos Respublikos muitinės postų pareigūnų, pagal tarnybos pobūdį važinėjančių tarnybiniais tikslais keleiviniu ar asmeniniu transportu, taip pat vykstančių į tarnybos vietą ir iš jos, važiavimo išlaidų, išskyrus taksi, kompensavimo taisyklių redakcija, patvirtinta 2013-01-25 Finansų ministro įsakymu Nr.1K-033 . Finansų ministro įsakymu nustatyta, kad atlyginama iki 360 litų pareigūnų patirtų vykimo išlaidų. Finansų ministro įsakymas yra dalis būtinų priemonių skirtų nustatyti muitinės pareigūnų socialines garantijas atitinkamai tarnybos ypatumams ir atsakomybei. Manome, kad tai konkretus naujosios vyriausybės žingsnis muitinės pareigūnų tarnybos sąlygų gerinimo ir socialinių garantijų įtvirtinimo link.

Atkreipiame dėmesį, kad muitinės postų pareigūnams kompensuojamos ne tik vykimo į tarnybos vietą ir iš jos išlaidos, bet ir tos išlaidos, kurios patiriamos važinėjant pagal tarnybos pobūdį tarnybiniais tikslais. Todėl būtina kruopščiau fiksuoti vykimo atvejus ir nuvažiuotus atstumus.

MDPS informacija
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-01-31 )
 
MDPS neįtikino formalaus tyrimo išvada PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2013-01-31
Muitinės departamentas kreipėsi į profesinę sąjungą dėl sutikimo skirti tarnybines nuobaudas profesinės sąjungos renkamų organų nariams, atliekantiems pareigas Medininkų pasienio poste. MDPS atstovai, susipažinę su pateikta tyrimo išvada, konstatavo, jog muitinės departamento vykdytas tarnybinis patikrinimas atliktas neišsamiai, nenustatyta pareigūnų tiesioginė kaltė ir nenustatytas priežastinis ryšys tarp neteisėtos veikos ir neigiamų pasekmių. MD komisijos grindžiami kaltinimai muitinės pareigūnams paremti tik prielaidomis ir subjektyviais samprotavimais. Pateikiami kaltinimai motyvuojami faktais, kurie net nebuvo tiriami ir neišku kaip susiję su minėtais pareigūnais, o teisės aktai, bei surinkti įrodymai pritaikyti formaliai. Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos atstovai nustatė, jog atliekant tarnybinį patikrinimą buvo pažeistos profesinės sąjungos teisės ginti ir atstovauti savo narius.

MDPS vadovaujantis 2008-06-20 Kolektyvinės sutarties 32 ir 35 punktais, atsižvelgė į tai, kad tyrimo išvadoje nurodyti duomenys ir įrodymai nepatvirtina Vilniaus teritorinės muitinės posto pareigūnų kaltės, o patys pareigūnai savo kaltės nepripažįsta. Todėl Muitinės darbuotojų profesinė sąjunga nedavė sutikimo nuobaudų skyrimui Vilniaus teritorinės muitinės Medininkų posto pareigūnams. Toliau pateikiame tarnybinio nusižengimo tyrimo išvadą, kurią parengė Muitinės departamento generalinio direktoriaus 2012 m. gruodžio 7 d. įsakymu nr. 1b-924 sudaryta komisija. Taip pridedamas MDPS 2013-01-29 raštas "Dėl tarnybinių nuobaudų skyrimo", kuriame išsakytas MDPS požiūris į nepagrįstas minėtos komisijos išvadas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-01-31 )
Skaityti toliau...
 
Mūsiškiai Paryžiuje! PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2013-01-31
Nesenai alfa.lt aprašė prabangią "tarnybinę" naujojo ž.ū. ministro kelionę į Briuselį. Nuo ministrų neatsilieka ir naujieji muitinės vadovai.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-02-04 )
Skaityti toliau...
 
ES projekto mokymai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2013-01-17
2012 metų pabaigoje ir 2013 metų pradžioje įvyko ES socialinės agentūros finansuojamo pareigūnų socialinio dialogo įgūdžių ugdymo ir stiprinimo projekto antrojo etapo mokymai. Pateikiame fotoataskaitą iš nesenai vykusio renginio.

Mokymai 4
Mokymai 4
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Projektas 1
Projektas 1
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Projektas 2
Projektas 2
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey Datso
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-02-18 )
Skaityti toliau...
 
Tyrimas dėl piktnaudžiavimo Muitinės departamente PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2013-01-17
Vilniaus apygardos prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą dėl galimų pažeidimų vykdant viešuosius pirkimus Muitinės departamente. Šis tyrimas pradėtas sausio 7 dieną pagal Seimo Antikorupcijos komisijos kreipimąsi. Ikiteisminis tyrimas vykdomas dėl galimo Muitinės departamento valstybės tarnautojų piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi organizuojant ir vykdant viešuosius pirkimus.

Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas liberalas Vitalijus Gailius BNS sakė, kad trečiadienį komisija, susipažinusi su iš institucijų gautais atsakymais, apsispręs, ar jai pačiai toliau domėtis Muitinės departamento viešaisiais pirkimais, ar kreiptis į Finansų ministeriją, kad ši įvertintų jai pavaldžios tarnybos vadovų darbą.

"Komisijos nariai spręs, ar tęsiame tyrimą, kaip Muitinės departamente taikomos antikorupcinės priemonės, ar tinkamai naudojami asignavimai, ar perduodame atsakingoms institucijoms įvertinti Muitinės departamento vadovų veiklą", - teigė komisijos pirmininkas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-01-17 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 10 iš 183