Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
Antikorupcijos komisija tirs MD veiklą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-12-20
 Seimo Antikorupcijos komisija trečiadienį nutarė kreiptis į teisėsaugą dėl trijų Muitinės departamento vykdomų galbūt neskaidrių projektų, valstybei kainuojančių milijonus litų.

"Rengiantis komisijos posėdžiui gavome duomenų apie galimai neskaidrius viešuosius pirkimus Muitinės departamente ir dėl tų trijų viešųjų pirkimų mes kreipsimės į teisėsaugos institucijas, kaip numato mūsų įstatymas", - trečiadienį po komisijos posėdžio BNS sakė jos pirmininkas Vitalijus Gailius.

Anot jo, įtarimų sukėlę pirkimai susiję su informacinėmis technologijomis ir transporto paslaugų pirkimu.

V.Gailiaus duomenimis, Muitinės departamentas su bendrove ERP buvo sudaręs sutarčių už daugiau nei 21 mln. litų dėl informacinių sistemų diegimo. Šiuo metu minėta įmonė yra sustabdžiusi savo veiklą, o Vilniaus apygardos teismas jai iškėlė bankroto bylą.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-12-20 )
Skaityti toliau...
 
Darbo sąlygos VTM Pašto poste PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-12-13
Darbo sąlygų<br>tyrimas
Darbo sąlygų
tyrimas
DatsoPic 1.2 © 2007 by Andrey DatsoLapkričio 27-ąją dieną Muitinės darbuotojų profesinės sąjungos valdybos sudaryta darbo grupė apsilankė Vilniaus teritorinės muitinės Pašto poste. Apsilankymo tikslas - įvertinti posto muitinės pareigūnų darbo ir poilsio sąlygas dėl kurių MDPS valdyba nuolatos gaudavo pašte dirbančių muitinės pareigūnų nusiskundimų. Daugelio pašte dirbančių pareigūnų netenkino prastai įrengtos kompiuterinės darbo vietos, nešvara darbo patalpose, seni sulūžę baldai, bloga šilumos ir garso izoliacija. Nedžiugino turimas belangis nepatogus poilsio kambarys.

MDPS darbo grupės nariai Leokadija Daujotaitė, Zenonas Laucevičius ir Jūrius Bruklys, kartu su Pašto posto vadovais ir pareigūnais aptarė susidariusią situaciją. Pareigūnų atstovai įvertino esamą darbo tvarką, lankėsi bendrose pašto darbuotojų ir muitinės pareigūnų darbo vietose. Taip pat buvo apžiūrėtos ir Lietuvos pašto darbuotojų (ne muitinės pareigūnų) darbo vietos.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-02-18 )
Skaityti toliau...
 
Prokurorų profsąjunga prašo parlamentinio tyrimo dėl generalinio prokuroro D. Valio veiksmų PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-12-12
Prokurorų profesinė sąjunga ragina atlikti parlamentinį tyrimą dėl generalinio prokuroro Dariaus Valio veiksmų, kuomet jis nusprendė atlikti tarnybinį tyrimą dėl prokuratūros reformą ir postų skyrimą kritikuojantį prokurorą Kęstutį Vagnerį.

Profsąjungos kreipimesi rašoma , kad, manytina, jog generalinio prokuroro D.Valio veiksmai galėjo būti neteisėti ar net nusikalstami.

Profsąjungos rašte Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkui Juliui Sabatauskui ir Antikorupcijos komisijos pirmininkui Vitalijui Gailiui rašoma, kad "galimai D.Valys pats piktnaudžiavo tarnyba ir padarė žalą Lietuvos prokuratūrai, kaip valstybės institucijai, neteisėtai iššvaistydamas lėšas, vėliau, painiodamas viešus ir privačius interesus, siekė nuslėpti galaimi savo padarytas neteisėtas veikas ir todėl inicijavo tarnybinį patikrinimą prieš prokurorą K.Vagnerį, taip siekdama nepagrįstai susidoroti su pavaldiniu, bandančiu atskleisti neteisėtas vadovo veikas".

Šį raštą pasirašė Prokurorų profesinės sąjungos pirmininkas Stasys Kasiulis.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-12-12 )
Skaityti toliau...
 
Lietuvos ir Baltarusijos pasienyje – 25 km vilkikų eilė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-12-11
 Dėl gausaus sniego bei itin mažo pralaidumo, pasienyje susidarė milžiniškos vilkikų eilės. Pranešama, jog vilkikų eilės nusidriekė nuo Lietuvos pasienio punkto iš Baltarusijos pusės net 25 kilometrus. Eilės, anot Muitinės departamento atstovų, susidarė dėl gausaus sniego bei mažo pralaidumo. Vargu ar ši oficialioji versija paaiškina tikrąją eilių pasienyje susidarymo priežastį.

Vairuotojai skundžiasi, jog jų padėtimi naudojasi pakelės kavinės, kur pietų kaina šoktelėjo iki 50 litų. Paprastai mokama apie 30 litų. Vairuotojai teigia šąlantys ir badaujantys, daugelis jų privalo pristatyti krovinius iki nustatytų terminų. Muitinės departamento atstovų teigimu, šiuo metu eilė kiek sumažėjo, tačiau padėtis vis dar sudėtinga.

Baltarusijos URM išsiuntė Lietuvai notą dėl eilių pasienyje. Baltarusijos užsienio reikalų ministerija išsiuntė Lietuvos ambasadai notą dėl padidėjusių krovininio transporto eilių dviejų valstybių pasienyje. Rašte Lietuvos ambasadai išsakytas Baltarusijos nerimas „dėl tam tikro padėties pasienyje suprastėjimo ir padidėjusios iš Baltarusijos išvažiuojančio krovininio transporto eilės". Ypač probleminė padėtis Kamenny Log-Medininkai pasienio punkte, rašo Delfi.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-12-11 )
Skaityti toliau...
 
Medininkuose driekiasi 10 kilometrų eilė PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-12-06
Baltarusijos ir Lietuvos pasienyje, iš mūsų kaimynų pusės susidarė 10 kilometrų ilgio kamščiai. Tokia situacija susidarė po masinių Lietuvos muitinės pareigūnų sulaikymo, praneša agentūrų „Interfaks“.

Baltarusijos pasienio komiteto atstovas spaudai Aleksandras Tišenko praneša, kad pasienio poste Kammennij Log–Medininkai užstrigo apie 600 vilkikų. Pasak jo, Lietuva beveik visiškai sustabdė dokumentų įvažiavimui į Lietuvą išdavimą.

Muitinės kriminalinės tarnybos ir Vilniaus apygardos prokuratūros pareigūnai prašys teismo nušalinti nuo pareigų trisdešimt Medininkų poste dirbusių inspektorių. Kaip praneša Muitinės departamentas, naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį sulaikytas dar vienas posto inspektorius, kiti 29 – trečiadienio rytą baigiantis pamainai bei namuose.

Pas visus atliktos kratos, paimta pinigų. Aiškinamasi, ar jie nebuvo neteisėtai praturtėję. Pasak Muitinės departamento vadovų, vyksta masinė kova su korupcija muitinėje. Muitinės departamento atstovai teigia, kad su visais įtariamaisiais buvo kalbama, taikytos prevencinės priemonės, tačiau tai nepadėjo. Sulaikius tokį kiekį pareigūnų sutriko ir Medininkų posto darbas. Prie sienos susidarė 10 kilometrų vilkikų eilė.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-12-06 )
Skaityti toliau...
 
Valentinas Mazuronis PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-12-06
Už betvarkę muitinėje vadovai turi atsistatydinti
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-12-06 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 11 - 20 iš 183