Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
Darbo užmokestis pirmąjį 2012 m. ketvirtį PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-05-30
Pirmąjį 2012 m. ketvirtį, palyginti su ankstesniuoju, sumažėjo realusis darbo užmokestis: valstybės sektoriuje – 3,3, privačiajame sektoriuje – 1,9 procento.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-05-30 )
Skaityti toliau...
 
Seime įregistruoti įstatymų projektai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-05-25
Pateikiame naujausių įregistruotų ar parengtų įstatymų projektų apžvalgą.

Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo 7 straipsnio pakeitimo įstatymo projektas. Šiuo projektu siūloma papildyti reguliavimą dėl darbo užmokesčio vidurkio apskaičiavimo, nuo kurio iš esmės priklauso pensijos dydis. Apskaičiuojant vidurkį siūloma įtraukti ir darbo užmokesčio dalis už darbą poilsio ir švenčių dienomis, viršvalandinį darbą bei darbą naktį.

Priminsime, kad pareigūnų ir karių valstybinė pensija už tarnybą skiriama pagal pareigūno ar kario pasirinktų paeiliui ištarnautų 5 tarnybos metų palankiausių nuosekliai einančių dvylikos mėnesių jam nustatyto darbo užmokesčio vidurkį. Šiuo metu skaičiuojant vidurkį, į darbo užmokestį įskaitoma: pareiginė alga (tarnybinis atlyginimas), priedai už tarnybos Lietuvos valstybei stažą, laipsnį (tarnybinį rangą), kvalifikacinę kategoriją (kvalifikacinį rangą).

Kaip nurodo projekto iniciatoriai, tokiu reguliavimu siekiama užtikrinti pareigūnams ir kariams didesnes socialines garantijas, o taip statutinę tarnybą padaryti kaip patrauklia darbo vieta.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-05-25 )
Skaityti toliau...
 
Vienpusis vadovybės sprendimas rotuoti - neteisėtas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-05-14
Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas 2012-05-10 paskelbė sprendimą VSAT Varėnos rinktinės pasieniečio R. M. byloje. Pareigūną teisme atstovavo profesinių sąjungų teisininkai. Šis LVAT sprendimas yra itin reikšmingas visiems VSAT rinktinių sargybų būriuose tarnaujantiems pareigūnams, bei Lietuvos muitinės pareigūnams. Jei iki šiol pareigūnai galėjo būti perkeliami (rotuojami) vienašališku administracijos sprendimu ir turėjo taikstytis su neigiamomis pasekmėmis, tai nuo šiol privalu žinoti, kad Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas, tokią situaciją vertina kaip pareigūno teisių pažeidimą.

VSAT Varėnos rinktinės pareigūnas R.M. kreipėsi į teismą ginčydamas VSAT Varėnos rinktinės vado įsakymą, kuriuo pakeičiama pareigūno tarnybos vieta: pareigūnas perkeliamas iš Tribonių užkardos į A. Barausko užkardą. Toks perkėlimas tarp pareigūnų plačiau žinomas kaip rotacija. Sprendimą VSAT Varėnos rinktinė priėmė vienašališkai, neatsiklaususi paties pareigūno nuomonės. Dėl tokio sprendimo, pareigūnui kaskart į tarnybą reikėjo vykti jau ne 7 km, o apie 75 km. Kadangi pareigūnas turi šeimą, o žmona tuo metu laukėsi, apie persikėlimą į kitą miestą negalėjo būti nė kalbos.

Tokia įstatyme nenumatyta pareigūnų perkėlinėjimo praktika buvo pradėta taikyti po to, kai nuo 2010 m. pareigūnai tęsė tarnybą ne konkrečios užkardos sargybų būryje, o rinktinės sargybų būryje. Tokios tariamai teisėtos prielaidos „mėtyti“ pareigūnus po didžiulę rinktinės prižiūrimą teritoriją vienašaliu administracijos sprendimu buvo sukurtos ir pristatytos kaip didžiulis laimėjimas – esą taip bus kovojama su korupcija, viso labo tik sukeičiant pareigūnus vietomis. Deja, sąžiningiems pareigūnams tokie perkėlimai sukeldavo itin neigiamų pasekmių – padidėdavo išlaidos kelionei į tarnybą, taip pat kelionėje sugaištamas laikas, o poveikis korupcijai – labai abejotinas.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-05-14 )
Skaityti toliau...
 
Muitinės departamente sunkmetis baigėsi PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-04-12
Muitinės departamentas ir jam pavaldžios įstaigos premijoms išmokėti pernai išleido per 508 tūkst. litų.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-05-25 )
Skaityti toliau...
 
Atsilikimas ar neveiklumas? PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-04-10
Kovo 16 dieną Kauno teritorinės muitinės pareigūnų delegacija Lenkijoje susitiko su šios šalies muitinės pareigūnais. Susitikimo metu Kuznicos pasienio poste aptarti aktualūs muitinės tikrinimo organizavimo ir techninio aprūpinimo klausimai. Aptarime nagrinėtos šios temos:

1. Lengvųjų automobilių dujų balionų bei kuro bakų fizinis tikrinimas, jį reglamentuojančios tvarkos, susiję susitarimai su kitomis organizacijomis ar ūkio subjektais.
2. Lengvųjų automobilių dujų balionų bei kuro bakų bei tikrinamų pavojingų (sprogių, nuodingų) prekių fizinio tikrinimo organizavimas.
3. Poste naudojama tikrinimo įranga.

Kuznicos kelio postas užima 17,5 ha ploto ir jame vykdoma iš ir į Lenkijos Respubliką vykstančių autobusų, lengvųjų ir krovininių transporto priemonių ir jais vykstančių asmenų kontrolė. Kuznicos kelio posto viršininko pavaduotojas Leon Szoka paminėjo, kad poste dirba 186 muitinės pareigūnai (26-30 vienoje pamainoje) tačiau planuojama padidinti pareigūnų skaičių, kad vienoje pamainoje dirbtų iki 40 muitinės pareigūnų. Leon Szoka akcentavo, kad pamainos dirba po 12 darbo valandų, į darbo vietas pareigūnus paskirsto kompiuterinė sistema. Ši sistema pareigūnus į darbo vietas paskirsto įvertindama kiekvienam pareigūnui priskirtas (atsižvelgiant į kvalifikaciją, patirtį, laipsnį) veiklos sritis (specializaciją).
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-04-10 )
Skaityti toliau...
 
Muitinės departamentas ignoruoja kolektyvinių sutarčių nuostatas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-04-02
Nuo šių metų Muitinės departamentas perėmė daugelį personalo valdymo funkcijų. Kartu su kitomis departamento žinion perėjo ir kasmetinių atostogų grafikų tvirtinimo teisė. Kasmetinių atostogų rūšis, trukmę, suteikimo tvarką muitinės pareigūnams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartis, reglamentuoja Tarnybos Lietuvos Respublikos muitinėje, toliau tekste - Statutas, Lietuvos Respublikos darbo kodeksas, toliau tekste - DK ir juos lydintys teisės aktai.

Atsižvelgiant į tai, kad Valstybės tarnybos įstatymas ir kiti darbo santykius ir socialines garantijas reglamentuojantys įstatymai bei teisės aktai muitinės pareigūnams taikomi tiek, kiek jų statuso ir socialinių garantijų nereglamentuoja Statutas (5 str.), o muitinės pareigūnų darbo ir poilsio laiką bei darbo ir poilsio režimo ypatumus (taikant suminę darbo laiko apskaitą, nustatant nepertraukiamo poilsio trukmę ir kt.) nustato Muitinės departamento generalinis direktorius, vadovaudamasis Darbo kodeksu (DK), įstatymais ir kitais teisės aktais (Statuto 50 ir 51 str.), kasmetinių atostogų suteikimo tvarką šiuo atveju reglamentuoja DK nuostatos.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-04-02 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 31 - 40 iš 183