Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
Kontrabandos prievaizdai - su pakirstais sparnais PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2011-11-16
   Valstybės pareigūnams ir valstybės tarnautojams, kovojantiems su kontrabanda ir kitais finansiniais nusikaltimais, skatinti šiemet iš viso numatyta iki 5 mln. litų. Tačiau muitininkai piktinasi, kad šimtus milijonų litų į valstybės biudžetą surenkanti institucija stokoja lėšų net pagrindinėms savo funkcijoms atlikti.

    "Specialiųjų priemonių trūkumas visiškai nesuvokiamas valstybei paskelbus kovą su kontrabanda ir nelegalia apyvarta. Nesuvokiama ir juokinga, kai muitinės pareigūnas, dirbantis išoriniame Europos Sąjungos pasienio kontrolės punkte, į tarnybą su savimi turi vežtis įrankių dėžę transporto priemonėms tikrinti", - liūdną muitininkų kasdienybę įvardijo į "Vakarų ekspreso" redakciją laišką atsiuntęs muitininkas.

    Pasak jo, deficitinis Muitinės departamento biudžetas grasina šios įstaigos darbuotojus jau antrus metus palikti be atlyginimų už lapkričio ir gruodžio mėnesius, nes algoms šiemet esą pritrūko 10 mln. Lt.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011-11-21 )
Skaityti toliau...
 
Statuto projektas pateiktas Vyriausybei PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2011-10-14
   Finansų ministerija teikia Vyriausybei tvirtinti Tarnybos Lietuvos Respublikos muitinėje statutą ir informuoja Vyriausybę, kad "teikiami įstatymų projektai parengti siekiant tobulinti Lietuvos Respublikos muitinės valdymą centralizuojant personalo valdymo funkciją ir finansų valdymo ir apskaitos funkcijas, susijusias su personalo valdymu, padaryti personalo valdymą ir finansų valdymą bei apskaitą efektyvesnius ir ekonomiškesnius".

    Taip pat informuojama, kad "Lietuvos Respublikos muitinę (toliau – muitinė) sudaro Muitinės departamentas prie Lietuvos Respublikos finansų ministerijos (toliau – Muitinės departamentas) ir jam pavaldžios trys teritorinės muitinės bei keturios specialiosios muitinės įstaigos. Muitinės įstaigoms vadovauja muitinės įstaigų vadovai, kurie priima į tarnybą ir atleidžia iš jos tos muitinės įstaigos pareigūnus ir darbuotojus, dirbančius pagal darbo sutartis, sprendžia kitus personalo valdymo klausimus ir finansų valdymo ir apskaitos klausimus, susijusius su personalo valdymu".
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011-11-16 )
Skaityti toliau...
 
Šv. Mišios Visų Šventųjų bažnyčioje PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2011-10-13
   Jau 2010 metų pabaigoje du "šventinius" mėnesius muitinės pareigūnai buvo priversti išgyventi be sąžiningai uždirbto darbo užmokesčio. Algas valdžia sumokėjo tik 2011 metų sausį. Šių metų pabaigos darbo užmokesčio situacija dar blogesnė. Lapkričio pradžioje žadama išmokėti darbo užmokestį už 2011 metų spalį (tikėtina, jog nepilną), o atlygio už darbą 2011 metų lapkritį ir gruodį muitinės pareigūnams vėl teks laukti iki 2012 metų sausio. Lietuvos Vyriausybei ir Finansų ministerijai ši problema žinoma, tačiau vargu ar antrus metus iš eilės sulauksime valdžios dėmesio ir pagalbos.

    Daugumai muitinės pareigūnų keblus klausimas: kaip išgyventi ir išlaikyti savo šeimą? Kas atsakys, jei valstybės apgautas ir išduotas pareigūnas nusižengs sąžiningumui ir neatsilaikys prieš pagundas?
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011-10-13 )
Skaityti toliau...
 
Seimo komitetuose – svarbūs pareigūnams klausimai PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2011-09-28

   Šiandien Biudžeto ir finansų komitete bus svarstomas Pareigūnų ir karių valstybinių pensijų įstatymo pakeitimo įstatymo projektas, kuriuo siūloma numatyti, kad į pensijų stažą bus įskaitomas tarnybos sovietų armijoje laikas iki 1993 metų (dabar įskaitoma tik iki 1991 m. kovo 11 d.).

Projektas čia.  

   Seimo Audito komitetas svarstys Darbo kodekso 140 ir 141 straipsnių pakeitimo projektus, kuriais siūloma numatyti, kad išeitinės kompensacijos bus mokamos kas mėnesį dalimis ir jų mokėjimas bus nutraukiamas, jei žmogus, atleistas iš valstybės ar savivaldybės biudžeto finansuojamos įstaigos vėl (nesibaigus išeitinės kompensacijos mokėjimo terminui) įsidarbina iš valstybės ar savivaldybės biudžeto finansuojamoje įstaigoje.

Projektas čia.

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011-09-28 )
Skaityti toliau...
 
Pasirašytas įsipareigojimas PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2011-07-26
Liepos 15 d. MD pasirašytas abipusis įsipareigojimas dėl projekto “Pareigūnų gebėjimų ugdymas socialinio dialogo srityje“.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011-07-26 )
Skaityti toliau...
 
Sutartis su NPPSS PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2011-07-26
ASOCIACIJOS SUTARTIS

Vilnius, du tūkstančiai vienuoliktųjų metų balandžio mėnesio septintoji diena

   Aktyvi socialinė politika yra raktas į mūsų valstybės bei piliečių saugumą ir gerovę. Šiandien mums ypač svarbu atgauti pagarbą valstybės tarnybai, pasitikėjimą savimi, savo visuomene, savo valstybe. Mums būtina patikėti, kad čia, savo tėvynėje, mes galime susikurti garbingą ir prasmingą socialinę aplinką. Klasikinės politikos samprata numato Profesinių sąjungų dalyvavimą atstovaujant viešąjį dirbančiųjų interesą. Solidarumo stoka užtikrinant valstybės tarnyboje dirbančiųjų piliečių interesus greitai virsta socialinės įtampos židiniais, pykčio bei abejingumo salomis. Tolimesniu profesinių sąjungų raidos tikslu iškeliame atvirą piliečių organizacijų ir valdžios dialogą. Vieningas profesinių sąjungų veikimas gali tapti postūmiu vystant socialinį dialogą. Svarbiausias valstybės tarnybos profesinės sąjungos prioritetas yra valstybės tarnautojų teisių ir laisvių užtikrinimas bei sąlygų sudarymas naudotis Europos teisingumo garantijomis. Atsižvelgiant į tai,
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2011-07-26 )
Skaityti toliau...
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 51 - 60 iš 183