Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
Poisinė kelionė balandžio mėnesį PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2009-01-14
Informacija keliautojams
Informacija keliautojams
    Š.m. balandžio 14-23 dienomis numatoma poilsinė kelionė į Slovėniją-Kroatiją-Juodkalniją-Bosniją ir Hercegoviną-Albaniją. Kontaktinis asmuo V.J. Rubikaitė (144 kab., tel.: 865603013)

    Numatomas toks kelionės planas:

1 diena. Anksti ryte išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.
2 diena. Pusryčiai. Kelionė per Austriją. Atvykstame į Štirijos sostinę– Gracą (Pasaulio paveldas). Jūsų lauks nedidelė pažintis su antruoju pagal dydį Austrijos miestu, kuris ne taip seniai, 2004m. buvo tapęs Europos kultūros sostine. Maloniai nuteiks siauros ir jaukios senamiesčio gatvelės, Šv. Egidijaus katedra su imperatoriškuoju mauzoliejumi. Vienus sužavės, kitus nustebins su istorine architektūra puikiai derantys modernūs rūmai.
Pasikėlę ant Šlozberg kalno apžiūrėsime Graco tvirtovės liekanas, pasigrožėsime nuo jos atsiveriančia miesto panorama. Kelionė per Slovėniją, aplankant jos žymiausią turistinį objektą– Postoinos urvyną– vieną įspūdingiausių Pasaulio ir labiausiai turistų lankomą (nuo 1818 metų) Europos turistinį požemį (3,5km požeminiu geležinkeliu, 1,7km pėsčiomis). Ekskursijos metu galima pamatyti unikalų urvinį gyvūną– europinį protėją. Vakare atvykstame į Kroatiją Nakvynė Kroatijoje.
3 diena. Pusryčiai. Išvykstame į Plitvicos ežerų nacionalinį parką. (Pasaulio paveldas), kur miškais apaugusiame slėnyje tyvuliuoja 16 didelių ir daug mažų skaidrių ežerų, kuriuos jungia gausybė vandens krioklių– jų priskaičiuojama apie 90! Nepakartojama gamta, miškai bei kalnų oras, kerintis ežerų ir krioklių, gėlių, gyvūnų ir paukščių pasaulis susilieja į vieną nepakartojamą visumą, traukiančią turistus iš viso pasaulio. Kelionė į Makarskos rivjerą, trumpam sustojant Zadare, mieste, kuris saugo trijų tūkstančių metų tradicijas ir nuo seno buvo laikomas Dalmatijos sostine. Atvykstame į Makarską, apgyvendinimas, vakarienė, nakvynė.
4 diena. Pusryčiai. Pažintinis su Makarskos kurortu: Kačičiaus aikštė, Šv. Morkaus bažnyčia, Pranciškonų vienuolynas su turtinga kriauklių kolekcija, Veprico šventvietė. Poilsis ir įvairios pramogos nuostabiame, kalnų apsuptame kurorte: nepaprasto švarumo vanduo, nuostabūs paplūdimiai, vandens pramogos, jaukios kavinės, barai, linksmybės diskotekose. Nakvynė Makarskoje. Už atskirą kainą– vakaronė priekalnių restorane pas ūkininką
5 diena. Pusryčiai. Poilsis prie Adrijos jūros. Pagal pageidavimą už atskirą kainą išvykimas į Splitą.(pasaulio paveldas) Splite jus pasitiks balta , palmėmis apsodinta krantinė, jaukios senamiesčio aikštės, puikiai išlikęs 1700m senumo Romos imperatoriaus Diokletiano rūmų kompleksas. Už atskirą kainą vakare išvyka mikroautobusais į kalnus– „Saulėlydis Biokove“ su vakariene. Nakvynė Makarskoje.
6. diena. Pusryčiai. Išvykstame į Dubrovniką (Pasaulio paveldas)– vieną solidžiausių Europos tvirtovių, viliojančių keliautojus kultūros ir istorijos paminklų gausa, ypač turtinga ir susižavėjimą keliančia miesto– valstybės istorija. Ekskursija senamiestyje: Pilos vartai , miesto siena ir jos fortai, Placos gatvė, didysis Onufrijaus fontanas, Rolando kolona, Rektoriaus rūmai, Katedra. Išvykstame į Juodkalniją. Pakeliui aplankysime Kotorą (Pasaulio paveldas) Nakvynė Cetinėje.
7. diena. Pusryčiai. Pažintis su Cetine– senąja Juodkalnijos sostine. Per dabartinę Juodkalnijos sostinę– Podgoricą vykstame į Albaniją. Pravažiavę didžiausią Balkanų ežerą Škoderį, Albanijoje aplankome Škoderį– buvusią Ardėnų (ilyrų genties) sostinę, buvusį Albanijos katalikybės centrą (matysime Rozafos pilį, Škoderio ežerą) ir Duresą– buvusį romėnų miestą Epidamnusą (matysime amfiteatrą, miesto sienas, forumą, Otomanų statinius). Nakvynė Šengine prie Adrijos jūros.
8. diena. Pusryčiai. Vykstame atgal į Juodkalniją, kur aplankome Ostrogo vienuolyną– XVII a. stačiatikių šventovę, įsikūrusią unikalioje gamtinėje aplinkoje. Toliau vykstame į Bosniją ir Hercegoviną, kur sustojame jos sostinėje. Ekskursinė programa Sarajeve– mieste, kur kiekvienas gali jaustis kaip namuose, nors 1992-1995 m. Karas paliko savo pėdsakus: gausius parkus ir skverus pakeitė kapinės. Pamatysite miesto Rotušę, Nacionalinę biblioteką, Baščaršiją– pagrindinę prekyvietę, kur galima paragauti tikros bosniškos kavos, Miljackos upės tiltus, mečetes, cerkves. Nakvynė Sarajeve.
9. diena. Pusryčiai. Ryte per Bosniją, Vengriją išvykstame į Slovakiją. Nakvynė Slovakijoje.
10 diena. Pusryčiai. Išvykimas iš Slovakijos. Kelionė per Lenkiją su trumpais sustojimais poilsiui. Vėlai vakare grįžimas į Lietuvą.

Kelionės kaina 1650 Lt (MD PS nariai ir jų nepilnamečiai vaikai moka 1550Lt)

Į kainą įskaičiuota: kelionė kamfortabiliu autobusu (audio-video, TV, virtuvėlė, karštas vanduo, kondicionierius, WC) , profesonalo gido-vadovo paslaugos, 9 nakvynės, maitinimas pagal programą, medicininių išlaidų draudimas.

Mokami objektai:
Ekskursinės išlaidos Grace – 1 EUR;
Postoinos urvynas – 12 EUR;
Plitvicos ežerų nacionalinis parkas – 14 EUR;
Kriauklių muziejus Makarskoje – 2 EUR;
Diokletiano rūmų kompleksas – 2 EUR;
Dubrovniko siena – 4 EUR;
Ekskursiniai objektai Cetinėje – 4 EUR;
Muziejai Sarajeve - 2 EUR;

VISO: ~ 41 EUR.
Vakaronė pas ūkininką ~ 18 EUR;
„Saulėlydis Biokove“ ~ 32 EUR;

P.S. KELIONĖS METU GIDAS TURI TEISĘ KEISTI LANKOMŲ OBJEKTŲ EILIŠKUMĄ
Kelionėje lydės gidas Erikas Laiconas.

Kelionėje turėti pasą, galiojantį iki kelionės pabaigos ne mažiau kaip 3 mėn.
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2013-02-26 )
 
< Ankstesnis   Kitas >