Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
„Išstatutinimo" projektas sukėlė abejonių PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2012-03-08
Projektas
Projektas
Vidaus reikalų ministerija po derinimo su suinteresuotomis institucijomis ir visuomene Vyriausybei pateikė Valstybės tarnybos įstatymo 2 straipsnio pakeitimo įstatymo projektą. Tačiau į didžiąją dalį suinteresuotų institucijų teiktų pastabų ir išsamių pasiūlymų dėl projekto reglamentavimo VRM neatsižvelgė.

Kovo 6 dieną Vyriausybėje vyko VR ministerijos atstovų pasitarimas, kuriame buvo aptariamas klausimas dėl Valstybės tarnybos įstatymo 2 straipsnio pakeitimo įstatymo projekto teikimo Vyriausybei svarstyti. Nuspręsta kreiptis į Vyriausybės kanclerį, prašant surengti aukštesnio lygio posėdį, nes dėl šio projekto kyla esminiai nesutarimai įstatymo taikymo klausimu. Pagrindinis nesutarimas - ar įstatymas bus taikomas naujai priimtiems pareigūnams, ar jau esantiems pareigūnams.

Profesinės sąjungos mano, kad „išstatutinimas" turi būti vykdomas protingai (nusprendus, kad bus taikomas ir jau esantiems pareigūnams, tada turi būti numatytas pereinamasis laikotarpis) ir būtinai nepažeidžiant pareigūnų socialinių garantijų ir teisėtų lūkesčių principo.
Artimiausiu metu paaiškės, ar bus priimtas sprendimas sušaukti aukštesnio lygio posėdį.

Primename, kad „išstatutinimo" koncepcija paremtas įstatymo projektas jau buvo pateiktas Seimui, tačiau jam nepritarta, nes projekte neaptartas teisėtų lūkesčių užtikrinimo klausimas, tų pareigūnų atžvilgiu, kurie po tokio įstatymo įsigaliojimo nebeatitiktų statutinio valstybės tarnautojo požymių.

Siūlymai dėl pareigūnų "išstatutinimo"
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2012-03-08 )
 
< Ankstesnis   Kitas >