March 11
Basketball
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Main Menu
Home
News
Blog
Links
Contact Us
Leisure
Search
News Feeds
FAQs
Photo Gallery
Documents
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Home
Joomla! Forums
OSM Home
Administrator
Mūsiškiai Paryžiuje! PDF Print E-mail
Written by SystemOperator   
01.31, 2013
There are no translations available

ImageNesenai alfa.lt aprašė prabangią "tarnybinę" naujojo ž.ū. ministro kelionę į Briuselį. Nuo ministrų neatsilieka ir naujieji muitinės vadovai. Vilniaus teritorinės muitinės viršininkas Jonas Reklaitis aplankė užsienio turistų pamėgtą Paryžiaus miestą. Žavioji Prancūzijos sostinė nuo seno garsėja magiška trauka. Paryžius – svaiginančios romantikos ir meno miestas, garsus savo didybe, grožiu ir istoriniais statiniais. Paryžiuje gausu parkų, muziejų, architektūrinių paminklų, kuriuos galima aplankyti.

Jei jums sunku atsispirti Paryžiaus grožiui ir romantikai, tai ir neverta delsti. Patogūs skrydžiai, išplėtotas geležinkelių tinklas padės nuvykti į meilės miestą – Paryžių. Turistams pateikiamų lankytinų vietų sąrašas suteiks galimybę pažinti Paryžių išrankiausiems istorinio ir kultūrinio palikimo vertintojams. Vyno mėgėjus Paryžiuje nudžiugins geras prancūziškas vynas, o gurmanus – puikūs restoranai. Bonjour Paris!

Plačiau apie Vilniaus teritorinės muitinės viršininko J.Reklaičio kelionę į Paryžių galima pasiskaityti jo pateiktoje komandiruotės ataskaitoje .
Last Updated ( 02.04, 2013 )
 
Next >