Kovo 11-oji
Krepšinis
Krepšinio salė MDPS nariams.
Kviečiame kiekvieną penktadienį nuo 20:00 val.

Krepšinio salė
Pagrindinis
Pradžia
Naujienos
Mintys
Nuorodos
Kontaktai
Laisvalaikis
Paieška
Naujienų kanalai
DUK
Fotogalerija
Dokumentai
Impuls
Sporto klubai MDPS nariams:
Krepšinio salė
Joomla! Tinklapis
Joomla! Forumai
Atviras kodas
Administratorius
Projektas dėl kinologų darbo apmokėjimo PDF Spausdinti El. paštas
Parašė SystemOperator   
2007-10-12
ImageVykdant š.m. rugsėjo 27 dienos posėdžio protokolinį nutarimą  MD parengė ir pateikė svarstyti įsakymo pakeitimą dėl priemokos dydžio muitinės pareigūnams, prižiūrintiems tarnybinius šunis ne darbo metu.
 
DĖl ĮSAKYMO PROJEKTO

Muitinės departamentas parengė Muitinės departamento generalinio direktoriaus įsakymo projektą, kuriuo keičiamas Muitinės departamento generalinio direktoriaus 2007 m. vasario 26 d. įsakymas Nr. 1B-149 „Dėl Priedų, priemokų ir pašalpų skyrimo Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, taisyklių patvirtinimo“. Projekte numatytas priemokos dydis ir jos skyrimas muitinės pareigūnams, prižiūrintiems tarnybinius šunis ne darbo metu. Prašytume Jūsų iki šių metų spalio 17 d. pateikti Muitinės departamento Personalo ir mokymo skyriui pastabas ir pasiūlymus dėl šio įsakymo projekto raštu ir elektroniniu paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą

PRIDEDAMA. 1 lapas.

Generalinio direktoriaus pavaduotoja
Ramutė LiupkevičienėProjektas 

DĖL MUITINĖS DEPARTAMENTO GENERALINIO DIREKTORIAUS 2007 M. VASARIO 26 D. ĮSAKYMO NR. 1B-149 „DĖL PRIEDŲ, PRIEMOKŲ IR PAŠALPŲ SKYRIMO LIETUVOS RESPUBLIKOS MUITINĖS PAREIGŪNAMS, VALSTYBĖS TARNAUTOJAMS IR DARBUOTOJAMS, DIRBANTIEMS PAGAL DARBO SUTARTĮ, TAISYKLIŲ PATVIRTINIMO“ PAPILDYMO

P a p i l d a u Priedų, priemokų ir pašalpų skyrimo Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, taisykles, patvirtintas Muitinės  departamento generalinio direktoriaus 2007 m. vasario 26 d. įsakymu Nr. 1B-149 „Dėl Priedų, priemokų ir pašalpų skyrimo Lietuvos Respublikos muitinės pareigūnams, valstybės tarnautojams ir darbuotojams, dirbantiems pagal darbo sutartį, taisyklių patvirtinimo“, šiuo 81 punktu:

„81. Muitinės pareigūnams, kuriems raštu pavesta prižiūrėti tarnybinius šunis nedarbo metu, gali būti skiriama iki 20 procentų pareiginės algos dydžio priemoka, kaip už papildomas užduotis, atliekamas viršijant nustatytą darbo trukmę. Skiriant priemoką atsižvelgiama į prižiūrimų tarnybinių šunų skaičių, jų laikymo vietą, šunų sveikatos būklę ir kitas aplinkybes, turinčias įtakos tarnybinio šuns priežiūros laikui nedarbo metu“.
Generalinis direktorius

Rimutis Klevečka
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2007-10-12 )
 
< Ankstesnis   Kitas >